Kauçuk Hayvan Yatağı Üreticileri: Dizayn Kauçuk

Türk Malı Kauçuk Hayvan Yatağı Üreticileri: Dizayn Kauçuk ve diğer firmalar olarak bilinmektedir. Kauçuk hayvan yatağı üreticisi olarak kaliteli ve uzun ömürlü inek yatakları üretebilmek için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız. Ayrıca ortak çalıştığımız firmaların da kalite kontrolünü sürekli olarak yapmaktayız.

Kauçuk Hayvan Yatağı İmalatçı Firmalar

Türkiye’de kauçuk hayvan yatağı üreten imalatçı firmalar hizmet vermektedir. Ancak bazı firmalar ise üretmek yerine Çin’den çeşitli ürünler getirmektedir. Çin menşeli inek yatakları kısa kullanım süreleri ile dikkat çekmektedir, çabuk yıpranan ürünler sıklıkla değiştirilmelidir. Ayrıca kullanılan malzemenin kaynağı belli olmadığı için hayvanlara zarar veren kimyasal ve benzeri maddeler içerebilir. Bu nedenle Türk malı üretim yapan güvenilir firmaları tercih etmek önemlidir. Türk malı hayvan yatağı imal eden bazı firmalar şöyledir;

1- Dizayn Kauçuk

20 yıldır kauçuk spor zeminleri sektöründe hizmet eden Dizayn Spor firmasının bağlı markası olarak hizmet veren Dizayn Kauçuk hayvan yatakları Tekirdağ’da üretilmektedir. Tamamen yerli SBR granülden üretilir. İçeriğinde kullanılan yapıştırıcı binder ürünleri de Türk malı Refkim firmasına aittir.

2- Diğer Hayvan Yatağı Üreticileri

Diğer hayvan yatağı üreticileri bilindiği üzere Türkiye’de köklü bir firma olup ürünleri de yerli üretimdir. Dizayn Kauçuk olarak bazı mandıra ürünlerini partnerimiz bazı hayvan yatağı üreticilerinin güvencesi ile müşterilerimize sunmaktayız.

Diğer kauçuk hayvan yatağı üreticileri için mal almadan önce mutlaka kısa bir araştırma yaparak malzemeleri kendilerinin üretip üretmediklerini ve Çin malı ham madde kullanıp kullanmadıkları öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Hayvan Yatakları >>