Dizayn Kauçuk Zemin Uygulamaları

Sizin İçin Ekonomik Hayvanlarınız için Lüks Zeminler!

Dizayn Kauçuk ve Dizayn Spor; aklınıza gelebilecek kauçuk zeminlerinde tecrübeli ve usta kadrosu ile hizmet veren yenilikçi çözüm ortağınız…

“Kaliteli Malzeme, Tecrübeli Ekip ve İyi Hizmet Anlayışı”

Dizayn Kauçuk Hakkında

Dizayn Kauçuk bir Dizayn Sports markasıdır. Yılların getirdiği çeşitli spor zeminleri, açık ve kapalı alan zemin uygulamaları tecrübelerimiz ile Dizayn Kauçuk markasını oluşturduk.

Fabrikamızda üretimlerini yapmış olduğumuz onlarca çeşit zemin kaplamasının getirdiği tecrübeyi de kullanarak Kauçuk Hayvan Yatakları üretimini başarı ile yapmaktayız. Fabrikamızda büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için çeşitli esnek ve sağlıklı zeminlerin üretimini yapabilmekteyiz.

“Aracıya Gitmeden Üreticiden Sipariş Verin!”

Çiftlik ekipmanları ve malzemeleri satan bir çok firmaya ve online alışveriş portalına toptan ürün vermekteyiz. Aracı firmaları ve siteleri kullanmadan sipariş vermek bir telefon kadar uzağınızda. Bizi arayın ve kauçuk zemin üreticisinden malzeme almanın fiyat avantajını yaşayın. 0 212 534 76 77

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Hiç bir hayvan yatağı üretici firmasının yapmadığı kadar yenilikçi kauçuk zeminler konusında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Kauçuk Zemin alanında yeni olan ne varsa takip ediyoruz.

Diğer zemin üreticilerinden farklı olarak kendimize referans aldığımız tüm çalışanlarımız önemli projelere imza atmış ekiplerden oluşmaktadır. Bir kauçuk zemin için Ar-Ge çalışması yaptığımızda ilk olarak daha önce başarılı olan zeminleri de inceliyoruz ve bunları da örnek alarak mühendislerimiz ürün geliştirmeyi tamamlıyor.

“Disiplinli ve programlı çalışma”

Yaptığımız tüm zeminleri yani hayvan yatakları, ahır zeminlerisuni çim halı, tartan, akrilik veya epoksi zemin olsun mutlaka belirli programlar dahilinde disiplinli şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışını düzenlenmektedir. Disiplinli ve programlı çalışmamız ile zamanında teslimat ile kaliteli ürün çıkışını garantilemiş oluyoruz.

Kauçuk Zemin Ürünlerimiz

Dizayn Kauçuk olarak ürettiğimiz çeşitli ahır ve çiftlik zeminlerimiz üç ana kola ayrılıyor

Ürünlerimizi İnceleyin>>
Tek Hayvan Yatağı

Tek Hayvan Yatağı

Kauçuk Malzemeden Üretilmiş Geçirgen ve Esnek

Rulo Hayvan Yatağı

Rulo Hayvan Yatağı

Rulo Kauçuk Yataklar Daha Ekonomiktir

Karo Kauçuk Zemin

Karo Kauçuk Zemin

Karo ve Parke Kauçuk Zeminler At Ahırları için Tercih Edilir